Powitanie Wiosny
Powitanie Wiosny!

W piątek (20 marca) nasze przedszkolaki uroczyście powitały wyczekiwaną przez wszystkich porę roku. Wiosenny pochód z Marzanną na czele, stał się już tradycją w naszej placówce. Dzieci śpiewały piosenki, grały na instrumentach i głośnymi okrzykami przepędzały zimową aurę , a tym samym przywoływały słońce i ciepło. Mamy nadzieję, że nasz kolorowy korowód przyczyni się do tego, że Wiosna zawita już do nas stałe :)


Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia - Powitanie Wiosny
