Przedszkole Publiczne Nr 5 im. Kubusia Puchatka

Powitanie Wiosny

Powitanie Wiosny!

W piątek (20 marca) nasze przedszkolaki uroczyście powitały wyczekiwaną przez wszystkich porę roku. Wiosenny pochód z Marzanną na czele, stał się już tradycją w naszej placówce. Dzieci śpiewały piosenki, grały na instrumentach i głośnymi okrzykami przepędzały zimową aurę , a tym samym przywoływały słońce i ciepło. Mamy nadzieję, że nasz kolorowy korowód przyczyni się do tego, że Wiosna zawita już do nas stałe :)

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia - Powitanie Wiosny

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności